e o hmotnosti

Nơi trao đổi, ký gửi, mua may bán đắt các loại vật phẩm trong Võ Lâm Thiên Hạ

e o hmotnosti

Gửi bàigửi bởi Labi1995 » Thứ 4 02/01/19 14:52

Pokud hledáte informace o tom, zda uva?ujete o za?azení svych dětí do minimalistické bě?ecké boty (a moje odpově? by byla ano, měli byste to vzít v úvahu, stejně jako spousta ?asu naboso), nemusíte hledat dále ne? problém v zá?í 2012 ?asopisu Nike Air Max 2017 Femme Running Times.
V otázce RT moji dob?í p?átelé Jay Dicharry (fyzikální terapeut) a Mark Cucuzzella (rodinny doktor) napsali mnohostranny pr?vodce minimalistickému běhu, ktery se www.artealjabiri.de vztahuje k těm nejmen?ím. Existuje několik ?lánk?, pr?vodce, co hledat v dětskych botách, recenze vybranych minimalistickych dětskych bot (brzy se o ně podívám na některé z mych my?lenek - najdete v mych pravych stránkách některéNike Dunk SB Low Donne z mych nejlep?ích nabídek v inzerci Zappos sidebar) a dokonce i souhrn pilotní studie o ú?incích obuvi na bě?nou ch?zi dětí. Velmi doporu?uji, abyste si je prohlédli (cely text ?lánku je k dispozici on-line) - zde je vyňatek z díla Dicharry otvírací ?lánek o vyvoji dětské nohy ao tom, jak se to tyká obuvi: V podstatě stále trénujeme staré umění ?ínské nohy. Podívejte se na nohy ka?dého novorozence a zjistíte, ?e nej?ir?í ?ást nohy není mí? nohou, ale jejich prsty. Pak se podívej dol? na nohu. Pravděpodobně si v?imnete, ?e tyto nohy nevypadají stejně. úzké toe boxy v atletické a módní obuvi změnily zarovnání Nike Air Vapormax Femme na?ich nohou, podobně jako ty?inky, které kdysi udělaly nohy. Nau?ili jsme se, ?e ?pi?ka boty vypadá normálně - jak módní, tak i rychlá - a my jsme ochotni změnit ná? tvar nohou tak, aby vyhovoval tomuto vzhledu. Kromě obuvi, která vá?í nohu a mění tvar, obvykle dáváme děti boty, které jsou p?íli? tuhé, aby umo?nily p?irozenou flexi. Typická bě?ecká obuv se vyrábí pro mu?e o hmotnosti 150 kilogram? a ?eně o hmotnosti nejméně 130 liber. Mnoho stejnych materiál? se pou?ívá p?i konstrukci obuvi ur?eného pro děti, které vá?í zlomek tolik. A men?í fyzická velikost znamená, ?e v?echna ?ití a ty body p?ipevnění materiálu ?istí Nike Air Presto Hombremnohem tu??í botu ne? dospělé verze. Děti nemají fyzickou zátě?, aby tyto boty ohebily. Je to problém? Ano. Noha je ur?ena k pohybu. A toto hnutí pomáhá posílit svaly, co? naopak ovlivňuje změny v na?em p?irozeném vyrovnáAdidas ZX Flux Femme ní v pr?běhu celého na?eho vyvoje. Měl jsem privilegium pracovat s ?adou bě?c?, kte?í vyrostli bez bot a jejich nohy jsou jiné ne? na?e. Jako dospělí se tito bě?ci nespoléhají na tuhé boty, proto?e vyvinuli silné a tuhé nohy. Roky bosého pohybu vedly k silnému svalovému uchycení k ukotvení a stabilizaci nohy. Pr?měrná západní noha - která vyrostla v závislosti na botách - srovnává. Na dceru jsem objednal pár Merrell?. Ch?ze a bě?í v nich skvěle. Nicméně jsem si v?iml, ?e zadní polovina boty je extrémně tuhá. Myslím, ?e kdy? o tom p?emy?lím, va?e noha se ve skute?nosti p?íli? neohybá zpoza pata nohy zpátky k patě. Nike Air Max 270 MujerAle bylo mi ?e?eno, ?e ideální boty pro batolata by měly byt tak flexibilní, ?e je m??ete vlo?it do mí?e. Jsem si jisty, ?e kdy? je dáte na svého syna, není to problém. Zkou?el jsem její chod naboso proti merrell?m oproti ko?ené Adidas Superstar Damskie solené a já nevidím moc rozdíl. Já osobně mám HORRIBLE, nepru?né, slabé nohy (pracuji na něm) a plantární fasciitis, tak?e chci dělat v?e, co mohu, abych jí pomohla vyvíjet správně a zdravě nohy.
Labi1995

 
Bài viết: 471
Ngày tham gia: Thứ 3 19/06/18 15:03
Đã cảm ơn: 0 lần
Được cám ơn: 0 lần

Re: e o hmotnosti

Gửi bàigửi bởi donguyen23 » Thứ 4 09/01/19 1:33

donguyen23

 
Bài viết: 3219
Ngày tham gia: Thứ 2 09/07/18 12:35
Đã cảm ơn: 0 lần
Được cám ơn: 0 lần



Quay về Mua - Bán - Trao Đỗi



Ai đang trực tuyến?

Đang xem chuyên mục này: Không có thành viên nào đang trực tuyến2 khách